O našem senior centruUbytování

Cílová skupina - našimi klienty jsou senioři a osoby se zdravotním znevýhodněním ve věku nad 50 let.

Kapacita - své služby můžeme najednou nabídnout 43 lidem.

Vybavení - naši klienti jsou ubytováni ve 2-4 lůžkových pokojích.

Na pokojích jsou nadstandardní lůžka, která se dají polohovat a zajišťují komfortní odpočinek i lidem s omezenou hybností nebo zdravotními problémy. Všechny postele jsou vybaveny antidekubitní matrací. Lůžka také umožňují plynulou změnu polohy na kardiacké křeslo. Vedle postelí jsou pokoje vybaveny stoly, židlemi a dalším nábytkem. Pro zkrácení dlouhé chvíle je na každém pokoji k dispozici televize. 

K setkávání klientů našeho centra je určena společenská místnost, kde se odehrávají i aktivizační činnosti. Není nám lhostejné bezpečí klientů a proto je ve všech koupelnách protiskluzová podlaha. Pro skladování potravin rychle podléhajících zkáze je klientům k dispozici společná lednice.

Stravování

V Senior centru zajišťujeme celodenní stravování. Naše jídlo je připravované s ohledem na stravovací návyky klientů. Strava je připravována v různých konzistencích (běžná, mletá, mixovaná, kašovitá).

Při přípravě i rozvozu jídel dodržujeme přísná hygienická pravidla. Při rozvážení a servírování jídel zároveň využíváme moderní systém, který umožňuje dopravit potraviny k našim strávníkům teplé a čerstvé, bez zbytečné manipulace.

Interiér

Naši klienti

VÍCE FOTOGRAFIÍ NALEZNETE NA NAŠÍ FACEBOOK STRÁNCE


Plánek našeho centra

plánek centra​​